F Batını yavrular 29.07.2017 Tarihinde Dünyaya geldi

 • 27 Temmuz 2017
 • 2 yorum
 • 4024 kez görüntülendi

Bu bağlantıdan, ağırlıklı olarak çok iyi anatomiye, karaktere sahip, koyu boz yavrular beklemekteyim. Yavrular; damızlık, aile ve köpek sporu için uygun olacaktır. Bu bağlantıdan doğacak yavrular sadece seçkin aile, samimiyetini ıspatlamış köpek sporu yapacak gençler ve belki kaliteli üretim yapmak isteyen (yapabileceğine inandığımız) amatör ruhla çalışan üreticilere sahiplendirilecektir.

Tahmini Doğum Tarihi; 29.07.2017

Tahmini Yavru Teslim Tarihi; 01.10.2017

Toplam 9 yavru dünyaya gelmiş olup, 2 Erkek, 6 Dişi toplam 8 yavru sağ kalmıştır.

Bu bağlantıdan doğan Workingline Alman Çoban Köpeği (Alman Kurdu) yavruların bir kısmı Erken Rezervasyon sistemi ile sahiplendirilmiş olup, 1 dişi Workingline Alman Çoban Köpeği (Alman Kurdu) yavrusu normal koşullarda sahiplendirilmiştir.

 

 

 

 

 

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. Merhabalar ismim Serkan Ankarada yaşıyorum eğer uygunsa kaldı ise bahçem var karacakaya köyünde yuvaköy tarafında bilirseniz o bölgeyi kendim Ankara Yurtiçi Lojistik Üssünde çalışıyorum ve yönetim kurulu üyesiyim.Bilgi verirseniz sevinirim olumlu olumsuz olarak teşekkür eder iyi günler dilerim.

  1. admin dedi ki:

   Merhaba, Yavruların tamamı sahiplendirilmiş durumda dilerseniz erken rezervasyon sistemine katılıp bir sonraki batınlar için rezervasyon yaptırabilirsiniz.
   http://www.vonerk.com/von-erk-yavru-rezervasyonu/

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

sukulent fiyat sukulent saksı sukulent fiyatları Boyler Serpantin Tamiri Boyler Tamiri Boyler Servisi