von Erk Yavru Rezervasyon Sistemi Hakkında

 • 6 Kasım 2013
 • 28 yorum
 • 55255 kez görüntülendi

Erken Rezervasyon ile Yavru Sahiplendirme Sistemi, Türkiye’de ilk defa von Erk tarafından uygulanmaya başlamış olup, bu sistem dünyanın birçok ülkesindeki profesyonel Alman Çoban Köpeği üreticilerinin uyguladığı bir sistemdir.

Sistem karşılıklı güven ve saygıya dayalı olarak işlediği için sadece işinde uzman olan üreticiler bu sistemi etkin olarak kullanabilmektedir.

Profesyonel üreticilerin yaptığı bilinçli üretimlerde, damızlıklar birbirlerinin artı ve eksileri göz önüne alınarak eşleştirilirler. Damızlıklarını iyi tanıyan onlarla birlikte yaşayan üreticiler, her bağlantıdan ortaya çıkacak batınlar hakkında genel bilgi sahibidir. Üretimleri hedefler doğrultusunda gerçekleştirilir. Sitemizin “Üretim Planı” ve “Yavrular” bölümlerinde yer alan çiftleşmeler ve doğan batınlar hakkında yazılan yazılarda üreticinin batından beklentisi, hedefleri ve yavruların yorumlarını bulabilirsiniz.

Doğum anından itibaren sürekli gözlemlenen ve testlerden geçen yavrular henüz 2 aylık olduklarında gerek karakter yapıları gerek anatomik özellikleri ile birbirlerinden net şekilde ayrılırlar.

Bu sistem ile; yavru sahiplenmek isteyen kişilerin beklentileri ve yaşam tarzlarına uygun yavrular, şans eseri değil bizzat bilinçli olarak, birbirlerine uygun şekilde seçilip, henüz anne altındayken, gelecekteki evi ve sahibine uyumlu yaşayabilmeleri için ihtiyaçları olan tüm ilk sosyalizasyon ve eğitimlerine başlanarak sahiplerine teslim edilirler.

von Erk Üretimi yavrular,  erken rezervasyon ile henüz anne karnında iken sahiplendirilir.

 

Gerçekleştirilen bir çiftleşme, sitemizde “Üretim Planı” bölümünde yayınlanır. Annenin gebeliği kesinleştiğinde yavrular rezervasyona açılır. Açılan rezervasyon bilgileri aynı sayfada yayınlanır.  Eğer beklentileriniz doğrultusunda bir bağlantı ise doğumdan önce gerçekleştireceğiniz ödeme ile yavrunuza sahip olabilirsiniz. Yavrular 60 günlükten itibaren katı gıdaya alıştırılıp, ilk parazit ve aşı uygulamaları yapılarak sahiplerine teslim edilirler.

Siz de özel yavrularımızdan birine sahip olmak istiyorsanız; “Üretim Planı” bölümümüzü ziyaret edebilir yada 0532 344 77 31 nolu telefon veya info@vonerk.com e-mail yolu ile ayrıntılı bilgi alarak yavru rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

 

????????????????????????????????????

Erken rezervasyon ile yavru sahiplendi iseniz, 40. günden itibaren mevcut yavrular arasında sizin beklentileriniz doğrultusundaki yavru sizin de onayınız alınarak seçilir ve yaşam koşullarınıza göre size uyumlu yaşayabilmesi için ilk sosyalizasyon, tuvalet eğitimi ve box eğitimi gibi bazı temel eğitimleri verilmeye başlanır.

Ayrıca, yavrunuz eve gelmeden önce; yaşayacağı evi, bölgesini ziyaret ederek size yavrunuz için uygun yaşam alanı hazırlamanızda yardımcı oluyoruz. Yavrunuz 60 günlük olana kadar ki süreçte bize ziyaretleriniz sırasında, Alman Çoban Köpeği yavru yetiştiriciliği konusunda sizi ve ailenizi bilinçlendirerek; bakım, beslenme, sağlık, ilk eğitimleri konusunda yeterli bilgiye sahip olmanızı sağlıyor, ilk günden itibaren köpeğinizle sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmeniz için çalışıyoruz.

Doğru Alman Çoban Köpeği’ne sahip olmak; şans ile değil, bilinçli bir üretim, seçim ve yetiştirme tekniklerinin sonucunda gerçekleşir. Bugüne kadar sahiplendirdiğimiz tüm yavrular için sahipleri  %100 memnuniyetlerini bildirmiş olup 2003 yılından beri tam 10 yıldır tek bir memnuniyetsizlik dahi yaşanmamıştır.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

YAVRU-KÖPEK-REZERVASYON-FORMU

 

 

 

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. Oğuz Uyar dedi ki:

  Eşimin uzun araştırmaları sonucunda ulaştığımız VON ERK üretim ve eğitim çiftliğinden köpeğimizi almaya karar verdiğimizde erken rezervasyon sistemi hakkında çevremizden olumsuz eleştiriler aldık.Çünkü erken rezervasyon sistemi karşılıklı güvene dayalı bir uygulama .Daha önceki alman çoban köpeğimi Almanyadan almaya gittiğimizde orada da rezervasyon sisteminin uygulandığını hatırlıyorum.Aşina olduğum bir durum olduğu için ve Ethem Vatansever bize bu güveni verdiği için siparişimizi doğumdan 15 gün önce verdik.Ethem bey gerek doğum öncesi gerek doğum anı ve doğum sonrası bizimle sürekli irtibattaydı.Yavrumuzu da istediğimiz doğrultuda bizim için kendisi seçti. Şu an köpeğimiz Karin von ERK yanımızda.Özellikle karakterinden çok memnunuz.Görünüşünü ileride hep beraber yaşayıp göreceğiz.ANKARADAN SEVGİLER…

  1. admin dedi ki:

   Bu işe başladığımız ilk günden beri Biz köpeklerimizi onları satın alacak müşteriler değil, onlara ömür boyu ailelerin birer ferdi gibi ilgi ve sevgi ile bakacak aileler aramaktayız. Erken Rezervasyon Sistemi; yavrularımız daha doğmadan önce, gidecekleri evleri aileleri bulmamızı, ihtiyaç halinde onları bilinçlendirmemizi, yavruların yeni yuvalarında ilk günden itibaren doğru bir şekilde bakılmalarını ve yetiştirilmelerini sağlamaktadır. Bize olan ilgi, alaka ve güveniniz için çok teşekkürler. Karin için çok mutlu ve umutluyuz. inşallah ilerleyen zamanlarda başarıları ile de gururlanacağız.
   Saygılar, sevgiler sunarız.
   Von Erk Ailesi

   1. muhammet dedi ki:

    her ile gönderim varmı acaba hangı illere veriosunuz 😀

    1. admin dedi ki:

     Merhaba, von Erk’ten köpek almak için bizzart gelmeniz gerekmektedir. Herhangi bir gönderim söz konusu değil.

 2. Erdoğan ÇETİN dedi ki:

  Von ERK ten ilk köpegim yoker von erk i aldım ethem beyin yönlendirmesiyle çok muhteşem bir köpek oldu ikinci köpegim leonardo von erk i erken rezervasyon sistemiyle bir ay önce teslim aldım yine çok memnunum teşekkür ederim BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM ….

 3. Kenan KARAYAZGAN dedi ki:

  Etem Beyi uzun araştırmalarım sonrasında bulabildim.Kendisi ile ailemize dahil edeceğimiz yeni ferdimiz için aradığımız özellikleri uzun uzun konuştuk.Etem bey en uygun karakteri oluşturarak bizi yönlendirdi.Gandhi geldikten sonra Etem Bey ve ekibine güvenmiş olmanın ne kadar doğru bir karar olduğunu gördük.Etem Bey ile Gandhi geldiği günden bugüne kadar sürekli irtibat halindeyiz ve gelişimini birlikte değerlendiriyoruz.Gandhi’nin karakteristik özelliklerinin daha ön planda olması için yine Etem Bey’den destek aldık ve eğitim programına dahil olduk.Aldığımız sonuç bizi mutlu ediyor.Güven,iyi niyet ve ilgisi için Etem Bey’e ve tüm ekibine sonsuz teşekkürler.

 4. gurol Hatipoğlu dedi ki:

  Köpeğiniz unico nun 15 gün sonra doğacak yavrulardan almak için erken rezervasyon yaptirmak istiyorum yavru erkek istiyorum

 5. Cenk Denizyaran dedi ki:

  Merhaba Ethem Bey,
  Telefonla görüşmemize istinaden( 06.02.2014 Tarihinde Vail von der Urbecke & Tamara von Goppy Çiftleşmiştir.) tahmini teslim 07.06.2014 olan yavrulardan erken rezervasyon yaptırmak istiyorum.İstediğimiz yavru erkek .Bodrumda bahçeli güvenlikli sitede oturuyorum.Temel itaat,ileri itaat ve koruma eğitimleri de aldırmak istiyorum (Zamanı geldikçe ).Show line ,maskeli, olabildikçe kızıl tüylü,iyi eğitim alabilecek , aile ile iyi geçinen ilerde koruma eğitimi alabilecek. v.b.
  Cenk Denizyaran 053,,,,,,,,,,

 6. murat gedik dedi ki:

  Merhaba Etham bey,

  Bugün telefonda görüşmüştük. Cevdet beyin arkadaşıyım ben Eğitmen Murat. Nisan ayında doğmasını beklediğiniz workline yavrularınızdan 1 adet erkek yavruyu benim için rezerve etmenizi rica ediyorum. 053x xxx xx 00 nolu telefondan ban ulaşabilirsiniz.

  Teşekkürler, iyi çalışmalar

 7. Ersin Sancakdar dedi ki:

  Merhabalar ,
  Yavru Fiyatları ne kadar oluyor?

  1. admin dedi ki:

   Merhabalar, şu an güncel yavru erken rezervasyon ücretimiz 1500 TL dir.

 8. Rüzgar Bayraktar dedi ki:

  Merhabalar, ben veteriner öğrencisiyim ve tam bir alman kurdu hastasıyım. Sitenizi inceledim ve gerçekten çok beğendim. Bütün köpekler birbirinden gösterişli ve tam aradığım tipteler,çok da sağlıklı görünüyorlar. Ben sahiplenmek istiyorum bunun için ne yapmalıyım? Ücretlerle alakalı olarak ne söyleyebilirsiniz? Sitede hiçbir yerde bahsedilmemiş. Cevap verirseniz sevinirim. İyi günler.

  1. admin dedi ki:

   Merhabalar, Şu ana güncel yavru erken rezervasyon ücretimiz 1500 TL dir.

 9. Mert Çakmak dedi ki:

  Merhabalar,
  Biz erken rezervasyon sistemiyle bir erkek yavru alman kurdu sahiplenmek istiyoruz. Verdiğim e-postadan iletişime geçebilir miyiz? Detaylı bilgi alabilir miyiz?
  İyi Günler…

  1. admin dedi ki:

   Merhaba, Rezervasyon Formunuzu info@vonerk.com adresine göndermeniz gerekmektedir.

 10. fatih dedi ki:

  merhabalar ben yavru alman çoban kurdu istiyorum fiyatlarını göremedim nekadar ücretleri bilgi verirseniz sevinirim

  1. admin dedi ki:

   Merhabalar, şu an güncel yavru erken rezervasyon ücretimiz 1500 TL dir.

 11. GüLşah Ateş dedi ki:

  Merhaba… Erkek bi alman kurdu istiyorum. Fakat evde bakmak için istiyorum. Köpeğimizin bakımlarını yapabilecek durumdayım. fakat evde bakmak istediğim için bir köpek sahibi olabilir miyim sormak istedim ?

  1. admin dedi ki:

   Merhaba, eğer siz yapmak istiyor ve yapabileceğinize inanıyorsanız Alman Çoban Köpeği evde beslenmek için belki de en kolay ırklardan biri. Gene de bizzat tanıştığımız takrirde sizin yapıp yapamayacağınız konusunda fikrimizi söyleyebiliriz.
   Saygılarımızla
   von Erk ailesi

 12. yusuf dedi ki:

  rezervasyon sonrasi yavru teslimine kadar bilgilendieme yapiyormusunuz?

  1. admin dedi ki:

   Merhaba, Yavru rezervasyonu yaptıran kişiler sitemizdeki Üretim Planı ve Yavrular Bölümü’nü zaten takip ediyor oluyorlar, zaman zaman da telefon ile irtibatta kalınarak kendileri için ayrılacak yavru hakkında bilgi veriliyor.

 13. harun özdemir dedi ki:

  merhaba zonguldakta ikametgah ediyorum müstakil bahçeli ewim var alman çoban köpeği yavrusu almak istiyorum bunu nasıl yapabilirim kendim eğitmek istiyorum .

  1. admin dedi ki:

   Merhaba, Erken Rezervasyon sisteminden yararlanabilirsiniz. http://www.vonerk.com/von-erk-yavru-rezervasyonu/

 14. Seda Gedik dedi ki:

  Merhaba bir arkadaşım yavru erkek Alman Kurdu istiyor da bize bilgi verebilir misiniz? Ücretli mi oluyor ne kadar da gelecek nasıl teslim alabiliriz vs.. Şimdiden teşekkür ederiz. .

  1. admin dedi ki:

   Merhaba, Güncel Erken Rezervasyon ücretimiz 2000TL dir.

 15. Özcan Y. dedi ki:

  Merhaba, 2014 senesinde Von Erk ile temasa geçtiğimizde bize Ethem bey henüz 2 aylık olan Jargo isimli oğlumuzu önerdiğinde doğrusunu söylemek gerekirse biraz tedirgin olmakla birlikte kafamda oldukça fazla sorular vardı. Lakin kendisinin bize vermiş olduğu güven ile birlikte yavrununda çok sevecen hali karar vermemizde etkili oldu.Şuan aradan geçen bu zaman zarfı içersinde diyebileceğim tek şey, Genleri çok sağlam olan, sağlıklı ve zeki oğlumuzu bize önerdiği için kendisine, ne kadar teşekkür etsem az olacagını ifade etmek isterim.

  1. admin dedi ki:

   Merhaba, Jargo ya iyi bir aile ortamı yaşattığınız ve özeninizden dolayı asıl biz teşekkür ederiz. ☺️

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

sukulent fiyat sukulent saksı sukulent fiyatları Boyler Serpantin Tamiri Boyler Tamiri Boyler Servisi