Piyasadaki Köpek Tüccarlarına Kanmayın

 • 19 Haziran 2013
 • 2 yorum
 • 11016 kez görüntülendi

Kulağı dikilir mi, beli düşer mi, orjinal mi safkan mı, koruma yapar mı büyüdüğünde neye benzeyecek diye düşünmeyin.   Aklınızda cebinizde rahat olsun.   Herhangi iki köpeği çiftleştirmekle üretici olunmaz. Gerçek üreticinin her batın için hedefleri vardır.   Amaç ırkın en iyi en doğru temsilcilerini üretmektir.   Damızlıklarının artılarını eksilerini bilmeyen, ırkın anatomisi hakkında, yavru yetiştirme, davranış problemleri çözümleri, eğitim konularında bilgisi olmayan, ırk standardından habersiz kişiye ırk üreticisi denmez! Irk Üreticisi adı süslü uzman ekipler arkasına sığınmaz bizzat kendileri ırk hakkındaki her konuda uzmanlaşmıştır. Çok üretim yapmak, çok yavru sahibi olmak ırk üreticiliği değil köpek tüccarlığıdır. Önemli olan az sayıda üretimde batının genelinde doğru yavruları yakalamaktır.   Fabrikasyon üretim yapmıyoruz. Yavrularımız az ve üretimlerimiz özeldir…   Damızlıklarımızın hepsi ırk standartları içerisinde doğru anatomide ve gerçek Alman Çoban Köpeği karakteri ruhu taşıyan köpeklerdir. Hepsi damızlık sınavlarını geçmişlerdir, her koşulda koruma yaparlar. Diğer çiftlikler ve sözümona üretim merkezlerindeki gibi hayatları boyunca kafeslerinden çıkarılmadan ardarda doğurtulan damızlıklarla asla karşılaştırılamazlar.   Bir yavru ilk eğitimini annesinden almaya başlar. Bu nedenle annelerin bakımı, psikolojileri çok önemlidir.   Çiftliklerin büyüklüğüne adının genişliğine değil, IRKIN PROFESYONELİ OLUP OLMADIĞINA BAKIN!  Gerçek Üreticiler tek ırk üzerinde uzmandır. Köpeğinizi Irkın Uzmanından alın. Yavrular kırmızı secerelidir.   Yerinde görerek anne altından yavrunuzu alabilir, ömür boyu bakım yetiştirme eğitim konularında ücretsiz danışmanlık hizmetinden faydalanabilirsiniz.  Yavrularımız henüz 45 günlükken itaat komutları öğretilmeye başlanır,   60 günlükken sosyalizyon eğitimleri tamamlanmış olur,   tuvalet eğitimleri isteğinize göre gazeteye yada bahçeye yapmaya alıştırılır,  tasmayla sahip yanında yürümeyi öğrenirler.

 

 

 

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. osman uludemir dedi ki:

  Merhaba;

  Von erkle ilk tanışmamız aslında yetişkin bir köpek almak içindi..Ancak ilk görüşmemizde Etem bey ve Ece hanımın bu işi ne kadar severek yaptıklarını ve kesinlikle maddi menfaat beklemediklerini hissettik..Ve L batını için erken rezervasyon ile bır dişi yavru istedik..yavruyu 60 gün sonra aldığımızda hiç daha evvel görmememize ve seçmemiz rağmen içimiz çok rahattı..Çünkü karşılıklı güven ortamı oluştuğunu biz ailece hissettik…Bir çok arkadaşım da ve benımde daha evvel alman kurdu beslediğim köpeklerden çok farklı olduğunu su an henüz 3,5 aylık ıken bile kesınlıkle hissetitiriyor..çözümleme yeteneğinin müthişliğinin yanısıra öğrenme kabiliyeti ile ailemizin bir parçası ve şimdiden gözdesi oldu LADY VON ERK..
  Teslim aldıktan sonra dahi defalarca arayıp ziyarete gelmeleride her isteiğimizde kendilerini arayıp sorduğumuz bazen sacma sorulara dahı bıkmadan cevap yardımcı olmarından dolayı Etem bey ve ece hanıma bırde kucuk erk e teşekkürlerimizi sunarız..
  Osman Uludemir

 2. dilaman akkartal dedi ki:

  sayın yetkili,

  fethiyede yaşadığımız siteye, bekçilik yapması amacıyla , bekçilerle birlikte sitenin etrafında dolaştırılmak üzere 2 adet yavru köpek almak istiyorum. Yarın sizi arayacağım bu konuda yardımcı olursanız sevinirim
  saygılarımla
  dilaman akkartal
  cep tel 0532 7209121

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

sukulent fiyat sukulent saksı sukulent fiyatları Boyler Serpantin Tamiri Boyler Tamiri Boyler Servisi