Von Erk Eğitim

 • 19 Temmuz 2013
 • 4 yorum
 • 24355 kez görüntülendi

-Davranış problemlerinde kalıcı çözümler:
Köpeğinizin davranış problemleri için doğru ve güvenli çözüm önerileri ile yaşamınızı kolaylaştırabilirsiniz.

– Ev içi uyum eğitimleri
Bir yavrunun yeni evine alışma süreci bazen sancılı olabilir. Bu dönemi doğru yetiştiricilik teknikleri ile sorunsuzca atlatabilirsiniz.

– Toplum içinde Uyum Eğitimleri
Toplum içine, yabancı bir ortama girdiğinde sizi veya çevresini rahatsız edici davranışlar sergileyen köpeğinizle problemleri ortadan kaldırabiliriz.

– Doğru Tuvalet Alışkanlığı Kazandırılması

– Diğer Hayvanlarla Uyumlu Yaşama Alışkanlığı Kazandırılması

– İtaat Eğitimi
Sevk kayışı olmadan sahip yanında yürüyüş, otur, yat, gel, kal komutları, bir komut verildikten sonra ikinci komut verilene kadar köpeğin pozisyonunu koruması eğitimini içerir.

– Koruma Eğitimi
Köpeğin yaşı, mevcut eğitim durumu, sahibin beklentileri değerlendirilerek; korunacak nesne, kişi yada alan üzerine köpeğin koruma yapması için verilen eğitimdir.
“Profesyonel Köpek” Sınav Eğitimleri:

-BH Sınav Eğitimi

– SchH Sınavı Eğitimi

– IPO Sınavı Eğitimi

-Karakter Testi Hazırlığı

-Irk Standartları Yarışma Hazırlığı

Köpeğini kendisi eğitmek isteyenler için Sahipli İtaat ve Sınav Eğitim Çalışmaları yapılmaktadır.

Daha detaylı bilgi için lütfen www.profesyonel-kopekegitimi.com sayfamızı ziyaret ediniz…

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. çağlar dedi ki:

  Merhaba evde beslıyebılıcem alman kurdu arıyorum evde 1.5 yasında bebek var ve ona arkadas arıyorum bana onerebılıcegınız kopeklerın resmını mail atarsanız ve fıyatları da makul olursa sevınırım

 2. Filiz Yılmaz dedi ki:

  Merhaba, delice şımarttığımız 5 aylık labrador cinsi yavrumuz sonunda evin patronu olmuştu. Kesinlikle bir eğitime ihtiyacı vardı ve tamda diş değiştirme dönemindeydi. Çok zor bir eğitim süreci olacağını düşünmüştüm ancak doğru adres ve profesyonel bir eğitmenle hiç öyle olmadığını öğrendim. Vonerk köpek eğitim merkezi, hiç tereddüt etmeden gidebileceğiniz tek adres ve Etem Bey kesinlikle işinin uzmanı bir eğitmen. Köpeğinizi sizden daha fazla düşünen insanlarla çalışmak oldukça keyifliydi. İşini severek yapan insanların başarısını ve kalitesini hemen fark edeceğinize inanıyorum.

 3. Efe Altay dedi ki:

  Merhaba,
  1,5 yaşında bana gelip yeni ailesine kavuşan golden cinsi oğlumla davranış problemleri, diğer köpeklere karşı saldırganlık, itaat sıkıntıları yaşıyorduk. Von Erk’teki eğitim süresi boyunca ziyaretlerde bulunarak Köpeğimin eğitim sürecini takip edebildim. Bu konuda VonErk bize çok yardımcı oldu.
  Etem Bey, işinin uzmanı. Şu an bambaşka bir köpekle yaşıyorum ve daha memnun olamazdım. Gözüm kapalı Von Erk’e teslim edebilirsiniz köpeğinizi. Çok farklı, çok akıllı, çok uslu ve hiçbir şekilde davranış problemi olmayan bir köpeği geri aldım Von Erk’ten.

 4. çakır çakır ( osman çakır) dedi ki:

  von erk dürüstlüğün güvenin kalitenin adı bence gerek bilgi beceri gerek deneyim olsun bizlere yardımcı olmak için bizler ile paylaşmak öğretmek için çaba gösteren doğruyu hakkıyla doğru yapan tereddütsüz ülkemizin en iyi müessesesi teşekkürler her şey için allah yolunuzu açık başarılarınızı daim etsin

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

sukulent fiyat sukulent saksı sukulent fiyatları Boyler Serpantin Tamiri Boyler Tamiri Boyler Servisi