L Batın Yavrular 26.09.2013 Tarihinde Dünyaya gelmiştir.

  • 23 Ağustos 2013
  • Yorum Yaz
  • 6442 kez görüntülendi

alman-kurdu-disi-riana-splitberg001 xxx (1) sampiyon-damizlik-erkek-Alman-coban-kopegi-Unico-z-Kyjovskeho-udoli001

 

26.09.2013 Tarihinde doğum gerçekleşmiştir. 9 canlı 1 ölü yavru doğmuştur. Yavrulardan iki tanesi ilk 2 gün içerisinde ölmüştür. Kalan yavrular; 3 erkek, 4 dişi yavrudur.

Yavruların tümü erken rezervasyon ile sahiplendirilmiş olup 60 günlük olduklarında yeni sahiplerine teslim edileceklerdir.

Yavruların genel durumu çok sağlıklıdır. Yavrular beklediğim gibi günlerinin üstünde bir performansla son derece diri ve canlı davranışlar sergilemektedir.

 

Dünya Standardında Alman Çoban Köpeği (Alman Kurdu) Çiftleşmesi: Bu bağlantıdan, Çok çalışkan, koruma içgüdüsü yüksek, çok iyi anatomi, iyi kemik sistemi ve çok iyi kızıl renk ve siyah maske’ye sahip yavrular beklemekteyim.
Bu batından yavrular çok iyi birer ırk standardı yarışmacısı, köpek sporları, hem yarışma hem de damızlık için uygun dişi ve erkek Alman Çoban Köpekleri (Alman Kurtları) olacaklardır.

Tahmini Doğum Tarihi:25.09.2013

Unico; ZZO, BH, ZVV1 sınavlarına ve ömür boyu geçerli KKL1 belgesine sahiptir. HD ve ED değerleri (a) normal dir. HD-Zuchtwerte (üretim değeri) 82 dir. Anatomik özellikleri; güçlü, büyük yapı, erkeksi kafa, yüksek cidago, sert sırt, iyi üst ve alt çizgi, doğru ön ve arka frontlar, doğru yerleşmiş sağrı, kaliteli kürk ve koyu pigmentasyon, akıcı adımlara sahiptir. Karakteristik özellikleri; gelişmiş koruma iç güdüsü, sosyal ve dengeli davranışlara sahiptir.

Riana Splitberg ise nadir bulunabilecek güzellikte bir dişi.  Birçok Alman Çoban Köpeği severin sahip olmak isteyeceği anatomi ve karaktere sahiptir. Koyu pigmentasyonu, tam bir dişi ifadesinde kafa, koyu maske, doğru orantıda bir gövde, düzgün açılar ve tam yerinde oturmuş sağrısı ile gerçek bir Alman Çoban Köpeği…

İnbreeding:
5 – 5   VA10 Scott von Deodatus
5,4 – 4   VA3 Esko vom Dänischen Hof

 

14 Günlük iken Fotoğrafları

Lbatin14gun (3)

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

esenyurt parke - esenyurt parke fiyatları - beylikdüzü parke - büyükçekmece parke - beylikdüzü spor salonu -babalık testi - Perdeci Beylikdüzü İlan