Ev İçi Uyum Eğitimi

  • 19 Haziran 2013
  • 1 yorum
  • 5929 kez görüntülendi

Bir yavrunun yeni evine alışma süreci bazen sancılı olabilir. Bu dönemi doğru yetiştiricilik teknikleri ile sorunsuzca atlatabilirsiniz.
Köpeğinizin yeni evine ve ailesine çok daha kolay uyum sağlayabilmesi için henüz sorunlar başlamadan köpeğinizi doğru yönlendirme ile size ve yaşantınıza uyum sağlamaya alıştırıyoruz.

Köpeğiniz evde yanlız kalamıyor mu, yoksa kemirilmedik mobilya kalmadı mı, misafirleriniz geldiğinizde köpeğinizle sorunlar mı yaşıyorsunuz ya çocuklara karşı agresyon? Önünden yemek kabını mı alamıyorsunuz, hayır sözü köpeğiniz için birşey ifade ediyor mu?
Köpeğinizi evimizde misafir ediyoruz, yaşadığınız tüm sorunlarla ilgili çalışmalarımız 1 hafta ile 4 hafta arasındaki egzersizlerimizle çözülüyor. Köpeğiniz hazır hale geldiğinde sizi misafir ediyoruz. Evdeki sorunların kaynağı %80 sahiplerden kaynaklanır. Bu nedenle sizin için yeterli olacak seanslarla size evdeki liderliği ve soruna karşı geliştirdiğimiz çözüm tekniğini öğreterek köpeğinizle evinize döndüğünüzde siz ve köpeğiniz yeni davranış modellerinizle mutlu ve huzurlu bir hayata merhaba diyorsunuz..

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. Oguz UYAR dedi ki:

    Etem beyin bizim için seçtiği köpeği almaya bizzat gittim.Acaba ta Ankaradan kalkıp gitmeme değer mi diye düşünüyordum.Sonuçta koca başkentte alman kurdumu yok?İyi ki gitmişim işlerini yaşam tarzı haline getirmiş insanlarla karşılaştım.Evleri de çiftliğin içinde bulunuyor.Ve ev içi uyum eğitimi aldırmayı düşünüyorsanız kesinlikle tavsiye ederim çünkü köpeğiniz gerçek bir ev ortamına alıştırılacaktır.Köpeğiniz için yapay ortamlar değil 7\24 gerçek bir ailenin yanında olacak.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

sukulent fiyat sukulent saksı sukulent fiyatları Boyler Serpantin Tamiri Boyler Tamiri Boyler Servisi