20.11.2013 Tarihinde Unico z Kyjovskeho udoli ve Dixi von Davidof-hof Çiftleşmiştir.

  • 28 Aralık 2013
  • Yorum Yaz
  • 3819 kez görüntülendi

DSC_4130  xxx (1) sampiyon-damizlik-erkek-Alman-coban-kopegi-Unico-z-Kyjovskeho-udoli001

 

Bu bağlantıdan, çok iyi anatomide, hızlı ve çalışmaya çok müsait karakterde olan hem iş hem de yarışmalar için uygun özel yavrular beklemekteyim.

Tahmini Doğum Tarihi; 19.01.2014

Unico; ZZO, BH, ZVV1 sınavlarına ve ömür boyu geçerli KKL1 belgesine sahiptir. HD ve ED değerleri (a) normal dir. HD-Zuchtwerte (üretim değeri) 82 dir. Anatomik özellikleri; güçlü, büyük yapı, erkeksi kafa, yüksek cidago, sert sırt, iyi üst ve alt çizgi, doğru ön ve arka frontlar, doğru yerleşmiş sağrı, kaliteli kürk ve koyu pigmentasyon, akıcı adımlara sahiptir. Karakteristik özellikleri; gelişmiş koruma iç güdüsü, sosyal ve dengeli davranışlara sahiptir.

Dixi von Davidof-hof  dengeli çalışkan karakteri ve  orantılı doğru anatomisi ile girdiği her yarışmada ön sıralarda yer alan göz alıcı güzelliğe sahip bir dişidir. IPO1 ve Kkl1 belgelidir. Dixi’nin anatomik özellikleri; orta boy ve güçte, ifadeli maske ve feminen bir kafa yapısı, üst ve alt çizgisi çok iyi, çok iyi konumda sağrı, çok iyi arka ve ön açılar, koyu pigmentasyon ve akıcı adımlara sahiptir.

Dixi ve Unico birbirlerini neredeyse tüm artı ve eksi özellikler ile karşılıyor. Doğacak yavrular;  dünyaca ünlü çok özel damızlıklardan olan , VA3 Negus vom Holtkämper See, VA1 Zamp vom Thermodos, VA2 Quantum von Arminius, VA1 Visum von Arminius, V Baru von Haus Yü, VA4 VA1(N) Natz Vom Steigerhof, VA1 Jeck vom Noricum, VA1 Ursus von Batu, VA3 Esko vom Dänischen Hof, VA2 Hill vom Farbenspiel, VA1 Bax von der Luisenstraße ve daha nice şampiyonları kan çizgisinde bulunduruyor.
Beklentilerim gerçekleşirse bu batın yavruların çoğunun ringlerde birer yıldız gibi parlayacağına eminim.

Bağlantıda İnbreeding (yakın akraba derecesi)

 

Bu bağlantıdan maalesef doğum gerçekleşmemiştir.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

sukulent fiyat sukulent saksı sukulent fiyatları