15.08.2013 Tarihinde Cim Erk von Erk ve Nina von der Grauen vom Monstab Çiftleşmiştir.

  • 2 Ekim 2013
  • Yorum Yaz
  • 6588 kez görüntülendi

working-line-alman-coban-kopegi-cim-von-erk xxx (1) nina-von-den-grauen-von-monstabjpg

Çok Özel Workingline Alman Çoban Köpeği (Alman Kurdu) Çiftleşmesi: Bu çok özel bağlantıdan, Üstün çalışma kabiliyeti, hız ve koruma içgüdüsü yüksek, çok iyi anatomi, çok iyi kemik sistemine sahip yavrular beklemekteyim.
Bu batından yavrular çok iyi birer uzman köpeği (koruma, arama-kurtarma, narkotik, iz takip, bomba), köpek sporları,  iş yarışmaları, damızlık ve sürü gütme köpeği (HGH) için uygun dişi ve erkek Alman Çoban Köpekleri (Alman Kurtları) olacaklardır.

Tahmini Doğum Tarihi: 24.10.2013

Cim; Kendim için ayırdığım en özel workingline erkek yavrum olup,  gelişim sürecinde de yoğun ilgi gösterdiğim çok çok özel bir erkek Alman Çoban Köpeği (Alman Kurdu) dir.  HD ve ED değerleri (a) normal ‘dir.

Anatomik özellikleri; Tipik, orta büyüklükte, güçlü, erkeksi kafa, koyu maske,  yüksek cidago, sert sırt, çok iyi üst,  iyi alt çizgi, doğru ön ve arka frontlar, doğru oturmuş sağrı, kaliteli kürk ve koyu boz pigmentasyon, çok akıcı adımlara sahiptir. Karakteristik özellikleri; gelişmiş koruma içgüdüsü, canlı, sosyal ve dengeli davranışlara sahiptir.

Nina; Soyundan gelen tüm pozitif özelliklerini geliştirerek aktaran, çok özel karaktere sahip workingline dişilerimden biridir.
Nina’nın anatomik özellikleri; Tipik, orta büyüklükte, orta güçte, orantılı anatomiye sahip bir dişi. Çok iyi gelişmiş kafa yapısı, iyi maske, orantılı bir gövde,  iyi ön ve arka açılar, çok iyi üst ve alt çizgi, kısa fakat iyi yerleşmiş sağrı, çok iyi frontlar, akıcı adımlara sahiptir.

Karakteristik özellikleri bakımından ender bulunacak yapıdadır. Çok hızlı, güçlü,çeviktir. Zekası ve eğitim seviyesi görenleri kendine hayran bırakıyor. Müthiş bir koruma iç güdüsü ve çok gelişmiş bir iz takip yeteneği vardır.

Bu bağlantı 5 kuşak İnbreeding (yakın akraba) olmayan bir bağlantıdır.

Bu bağlantıdan doğum ne yazık ki gerçekleşmedi, erken rezervasyon yapan kişilerin rezervasyon hakki bir sonraki Workingline doğum için saklıdır.

 

 

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

sukulent fiyat sukulent saksı sukulent fiyatları Boyler Serpantin Tamiri Boyler Tamiri Boyler Servisi