29.09.2013 Tarihinde Unico z Kyjovskeho udoli ve Oxina von Olympos Çiftleşmiştir.

  • 11 Kasım 2013
  • Yorum Yaz
  • 3612 kez görüntülendi

oxinaolymposshow xxx (1) sampiyon-damizlik-erkek-Alman-coban-kopegi-Unico-z-Kyjovskeho-udoli001

Dünya Standardında (Alman Kurdu) Alman Çoban Köpeği Çiftleşmesi: Bu bağlantıdan, İyi karakter, çok iyi anatomi, iyi kemik sistemi ve çok iyi renge sahip yavrular beklemekteyim.
Bu batından yavrular çok iyi birer aile köpeği, hem yarışma hem de damızlık için uygun dişi ve erkek Alman Çoban Köpekleri (Alman Kurtları) olacaklardır.

Tahmini Doğum Tarihi 28.11.2013

Unico; ZZO, BH, ZVV1 sınavlarına ve ömür boyu geçerli KKL1 belgesine sahiptir. HD ve ED değerleri (a) normal dir. HD-Zuchtwerte (üretim değeri) 82 dir. Anatomik özellikleri; güçlü, büyük yapı, erkeksi kafa, yüksek cidago, sert sırt, iyi üst ve alt çizgi, doğru ön ve arka frontlar, doğru yerleşmiş sağrı, kaliteli kürk ve koyu pigmentasyon, akıcı adımlara sahiptir. Karakteristik özellikleri; gelişmiş koruma iç güdüsü, sosyal ve dengeli davranışlara sahiptir.

Oxina, Yudith’in birçok iyi özelliğini kendinde taşıyan, çok iyi anatomiye sahip, parlak kızıl pigmentasyonda, hızlı çevik bir yapıdadır. Bir önceki batınından Emily’nin yakaladığı başarılar bizim için gurur vericiydi. Oxina ve Unico’nun anatomik özellikleriyle  birbirine tam uyum sağladığını söyleyebilirim. Bu nedenle gelecek yavrulardan da ringlerde çok güzel dereceler beklemekteyim.

Bağlantıda İnbreeding (yakınakraba derecesi)

5 – 5……………………………………… in VA2 Jango vom Fürstenberg
5 – 5……………………………………… in V Una von Oxsalis
3 – 5……………………………………… in V Baru von Haus Yü
5,4 – 4……………………………………. in VA3 Esko vom Dänischen Hof

 

30.11.2013 tarihinde doğum gerçekleşmiş olu, hiç bir yavru hayatta kalamamıştır. Bu bağlantıdan rezervasyon yapan kişilerin hakları saklıdır.

 

 

 

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

sukulent fiyat sukulent saksı sukulent fiyatları Boyler Serpantin Tamiri Boyler Tamiri Boyler Servisi